ALGIZ RT7

ALGIZ RT7

 


Pancerny tablet Algiz RT7  to jeden z najnowocześniejszych na rynku tabletów przemysłowych, funkcjonujących w oparciu o system Android 6.0.

Bezsprzeczną zaletą tego urządzenia  jest kompaktowość, której towarzyszy  pełne przystosowanie do pracy w  deszczu, czy odporność na piasek i pył,  gdyż urządzenie spełnia wymagania normy IP65, oraz wojskowego certyfikatu MIL-STD-810G. Ponadto może on  pracować w zakresie  temperatur od  -20 do 50°C i jest bardzo dobrze  zabezpieczony przed ryzykiem  upuszczenia (do 26 upadków z wys.  1,22 m). Algiz RT7 cechuje się wysoką  wydajnością, zagwarantowaną przez  czterordzeniowy procesor Qualcomm  4×1.2 GHz, a praca na systemie Android  pozwoli na instalowanie wielu  przydatnych dla użytkownika aplikacji.

Zastosowana bateria Li-lon 6000 mAh pozwala na długa pracę w terenie bez doładowywania. Wbudowany aparat 8 MP z autofokusem i lampą błyskową zapewnia ostre zdjęcia robione nawet w złych warunkach.

Funkcjonalność urządzenia wzrasta również dzięki możliwości transmisji  danych z szybkością LTE. W razie  potrzeby z tabletu możliwe są także  połączenia telefoniczne, lub wideo, a  komunikacja z innymi urządzeniami  odbywa się również przez Bluetooth.  Komfort pracy zapewnia lekka konstrukcja i ergonomiczna  budowa urządzenia.

SPECYFIKACJA

PARAMETRY


AKCESORIA


 • null

  Uchwyt samochodowy

  z zasilaczem

 • null

  Futerał

 • null

  Akumulator

 • null

  Pasek na rękę

 • null

  Zasilacz sieciowy

 • null

  Rysik do ekranu