ZEBRA ET 55

TABLET ET55

 


Tablet ET 50/55 to stylowe urządzenie konsumenckie z cechami urządzeń klasy korporacyjnej, które zostało stworzone przez Firmę Zebra.

Oferowane są dwie opcje wielkości wyświetlacza co pozwala na wybór urządzenia o takiej wielkości, która będzie najlepiej odpowiadać konkretnym potrzebom związanym z rodzajem używanych podczas pracy aplikacji — ekran 8,3-calowy lub 10,1-calowy.

Oprócz tego oferowana jest możliwość wyboru systemu operacyjnego najlepiej odpowiadającego stosowanej przez Twoją firmę strategii dotyczącej technologii — Android 5.1 (Lollipop) lub Windows 10. Każdy model ET50/ET55 z systemem Android
dostarczany jest z rozszerzeniami Mx, które przekształcają Android z konsumenckiego
systemu operacyjnego w system klasy prawdziwie korporacyjnej, obejmujący bezpieczeństwo i zarządzanie urządzeniami oraz rejestrację danych na poziomie korporacyjnym i wiele innych funkcji.

Zintegrowaną, możliwą do wymiany przez użytkownika baterię tabletu można wspomóc opcjonalną baterią dodatkową, którą można wymieniać podczas pracy urządzenia. Baterię dodatkową mocuje się do tylnej nasadki z gniazdami rozszerzeń i umożliwia ona wykorzystywanie szeregu funkcji dodatkowych. Obie baterie zapewniają najwyższą w tej klasie moc, co pozwala maksymalnie wydłużyć cykl pracy przy zasilaniu z baterii.

Tablet ET50/55 zapewnia funkcję rejestracji danych klasy prawdziwie korporacyjnej. W dowolnym momencie można także dodać do niego opcjonalne, zaawansowane moduły skanujące, które pozwolą pracownikom szybciej i z większej odległości
zeskanować dowolny kod kreskowy 1D lub 2D — niezależnie od tego, czy jest on wyświetlony na ekranie telefonu komórkowego czy też wydrukowany na papierze i uszkodzony, porysowany czy niskiej jakości. Zintegrowany tylny aparat/kamera 8 Mpix umożliwia sporadyczne skanowanie kodów kreskowych i obrazów, a aparat/kamera przednia 2 Mpix doskonale nadaje się do rozmów wideo.

SPECYFIKACJA

PARAMETRY


AKCESORIA


  • Uchwyt samochodowy

  • Pasek na rękę

  • Rysik do ekranu