Nautiz X4

NAUTIZ X4

 


Nautiz X4 łączy w sobie nieograniczoną mobilność z niesamowitą wygodą użytkowania. Został zaprojektowany z myślą o pracy w bardzo wymagających warunkach. Posiada duży, czytelny 3,5 calowy wyświetlacz VGA z ekranem dotykowym. Waży zaledwie 330g, więc bez trudu można zabrać go wszędzie tam, gdzie jest on potrzebny.

Nautiz X4 został wyposażony w wydajny i potężny procesor TI AM 3703 z taktowaniem 1GHz, 512 MB pamięci RAM, 1 GB wewnętrznej pamięci flash oraz nowy system operacyjny Windows Embedded Handheld 6.5, który zawiera wszystkie aplikacje Office Mobile.
Urządzenie przystosowane do najtrudniejszych warunków pracy. Spełnia rygorystyczne normy wojskowe MIL-STD-810G względem wilgoci, wibracji, opadów i ekstremalnych temperatur. Posiada
parametr szczelności IP65, co oznacza, że można go używać podczas ulewnego deszczu oraz, że jest w pełni odporny na kurz i pył.

Nautiz X4 jest niezbędnym wyposażeniem każdego leśnika, inkasenta, kuriera, magazyniera oraz wszystkich innych pracowników terenowych. Idealnie sprawdza się w branżach takich jak: gospodarka
magazynowa, logistyka, ochrona, bezpieczeństwo publiczne, budownictwo oraz w wielu podobnych
sektorach. Nautiz X4 jest urządzeniem bardzo poręcznym, ale równocześnie niezwykle wytrzymałym.

SPECYFIKACJA

PARAMETRY


AKCESORIA