Nautiz X6

NAUTIZ X6 – łączy to, co najlepsze z konwencjonalnego tabletu i tradycyjnego, wytrzymałego urządzenia podręcznego w jednym urządzeniu. Posiada aż 6-calowy ekran dotykowy, który nawet  w pełnym słońcu jest czytelny, a dodatkowo chroniony przez hartowane szkło Gorilla Glass. W swojej ofercie posiada aż dwa aparaty o wysokiej rozdzielczości, które zarejestrują nawet najbardziej wymagające  obrazy.  Obsługuje technologię komunikacji komórkowej WWAN oraz NFC, WIFI i BT, a także posiada doskonały odbiornik GNSS u-blox do bardzo dokładnej nawigacji za pomocą GPS lub Galileo.

Ultra wytrzymały Nautiz X6 z Androidem 8.1 GMS jest idealnie przystosowany  do trudnych zastosowań, takich jak praca w geodezji, usługach terenowych, magazynach, logistyce. Został specjalnie zaprojektowany, tak by móc z niego korzystać w dowolnym miejscu pracy, w biurze, czy na zewnątrz.

Spełnia rygorystyczne wojskowe standardy wytrzymałości MIL-STD-810G dotyczące działania w ekstremalnych temperaturach. Oznacza również, że jest odporny na upadki, wstrząsy, wilgoć czy wibrację. Dodatkowo posiada stopień ochrony IP67, który potwierdza, że ​​Nautiz X6 jest w pełni pyłoszczelny i wodoodporny. Jest wyposażony w  solidny akumulator z możliwością wymiany przez użytkownika, który może pracować nawet na wiele zmian na jednym ładowaniu.

nautiz_x6