Tablety ET50 / ET55

TABLETY ET50 / ET55

 


ZEBRA ET50 / ET55 tablety klasy korporacyjnej

 

Model Zebra ET50 / ET55 to tablet dla przemysłu stworzony z myślą o wielu latach codziennej i intensywnej pracy . Jego solidna konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość urządzenia i umożliwia używanie tabletu zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach.  Działa niezawodnie nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych czy w zakurzonym środowisku. Zastosowanie w wyświetlaczach szkła Corning® Gorilla® 3 z technologią Native Damage ResistanceTM sprawia, że te są bardziej odporne na upadki. Klasa szczelności IP65 tabletów Zebra ET50/55 zapewnia ich wodoszczelność i pyłoszczelność.

System operacyjny Windows lub Android

Masz możliwość wyboru systemu operacyjnego najlepiej odpowiadającego potrzebom Twojej firmy: Android 5.1 (Lollipop) lub Windows 8.1. Każdy model ET50 / ET55z systemem Android posiada rozszerzenia Mx, które przekształcają system z konsumenckiego w system klasy prawdziwie korporacyjnej, obejmujący m.in. bezpieczeństwo i zarządzanie urządzeniami oraz rejestrację danych na poziomie korporacyjnym. Tablety Zebra z systemem Windows dzięki funkcji Connected Standby mogą tak jak smartfony odbierać w trybie uśpienia wiadomości e-mail i SMS-y oraz szybko się włączać i wyłączać.

Natychmiastowa i niezawodna rejestracja danych

Wytrzymały tablet błyskawicznie skanuje dowolny kod 1D i 2D niezależnie od tego, czy jest on wyświetlony na ekranie telefonu komórkowego czy wydrukowany na papierze, uszkodzony, porysowany czy niskiej jakości. Oferuje także funkcję rejestracji zdjęć oraz znaczników NFC. Opcjonalnie można dodać do urządzenia zaawansowane moduły skanujące, pozwalające wczytywać kody z większej odległości.

Łatwość użytkowania

Tablet dla przemysłu został skonstruowany z wykorzystaniem rozwiązań, które zapewniają łatwość jego użytkowania. Specjalny proces laminowania ekranu zmniejsza odległość między panelem dotykowym a wyświetlaczem, co skutecznie redukuje stopień odbijania światła, umożliwiając również pracę w słońcu.

Wiodący w branży dwutrybowy panel dotykowy o maksymalnej elastyczności wprowadzania danych umożliwia wybór metody wprowadzania danych: palcem, rysikiem aktywnym lub pasywnym (każdy z tych sposobów działa nawet wtedy, gdy wyświetlacz jest mokry).

Dwie wielkości ekranu (8,3-calowy lub 10,1-calowy) pozwalają na wybór urządzenia o takiej wielkości, która będzie najlepiej odpowiadać konkretnym potrzebom związanym z rodzajem używanych podczas pracy aplikacji. Co istotne tablet Zebra ET50 / ET55 obsługuje łączność WiFi i zapewnia kompatybilność z istniejącą w firmie siecią WLAN, a czterordzeniowy procesor Intel moc potrzebną do równoczesnej obsługi nawet najbardziej wymagających aplikacji.

Zastosowanie:

Tablet Zebra ET50 / ET55 sprawdza się w wielu branżach, m.in.
⦁ w sprzedaży i usługach w terenie,
⦁ transporcie i logistyce,
⦁ handlu detalicznym,
⦁ produkcji,
⦁ w magazynach i centrach dystrybucji
⦁ oraz w administracji publicznej.
Może być wykorzystywany do:
⦁ weryfikacji cen,
⦁ mobilnych rozliczeń i obsługi płatności,
⦁ zarządzania zasobami,
⦁ Zarządzania flotą, terminalami przeładunkowymi
⦁ i obsługą zwrotną towarów.
Bezkonkurencyjny zestaw akcesoriów

Dla tabletów klasy korporacyjnej ET50 / ET55 jest dostępna cała gama akcesoriów pozwalających dobierać funkcje rejestracji danych, parametry wytrzymałościowe i opcje zarządzania energią do potrzeb pracowników, a jednocześnie zapewniać działowi informatycznemu wszystkie akcesoria niezbędne do łatwego zarządzania zapleczem i efektywnego wykorzystywania dostępnego na zapleczu miejsca.

SPECYFIKACJA

PARAMETRY


AKCESORIA


 • null

  Etui

  z zasilaczem

 • null

  Rysik

  z paskiem na rękę i na szyję

 • null

  Akumulator

  5200 mAh

 • null

  Pasek na rękę

 • null

  Pasek

 • null

  Zasilacz sieciowy