Targi WOD-KAN 2023 – Relacja

null

W dniach 30 maja – 1 czerwca 2023 roku odbyła się XXIX edycja Międzynarodowych Targów WOD-KAN. Podczas tego wydarzenia mieliśmy okazję zaprezentować nasze innowacyjne oprogramowanie oraz najnowszy sprzęt do pracy w branży wodno-kanalizacyjnej, mianowicie:

  • Oprogramowanie inkasenckie
  • System radiowego odczytu wodomierzy, a także wodomierze i nakładki radiowe
  • Oprogramowanie do zarządzania wodomierzami i nakładkami
  • System wspomagający procesy wymiany wodomierzy i nakładek
  • Oprogramowanie do odczytów stanów liczników energii elektrycznej na działkach ROD
  • Specjalistyczny sprzęt firmy Zebra przeznaczony do pracy z wymienionymi powyżej programami itp.

Nasze stoisko odwiedzili przedstawiciele wielu firm, co stanowiło doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany spostrzeżeń z naszymi dotychczasowymi Kontrahentami. Było to cenne doświadczenie, które umocniło nasze relacje handlowe i otworzyło drzwi do potencjalnych nowych projektów i partnerstw w przyszłości.

Chcielibyśmy również podkreślić, że ten rok był wyjątkowy dla firmy „ZP Serwis”, ponieważ otrzymaliśmy wyróżnienie od Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” za naszą długoletnią współpracę trwającą już 25 lat. Jest to dla nas bardzo ważne osiągnięcie, które potwierdza nasze oddanie i wkład w rozwój branży.

Wyrażamy nasze serdeczne podziękowania wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i zainteresowanym naszymi rozwiązaniami na Międzynarodowych Targach WOD-KAN. Mamy nadzieję, że przeprowadzone rozmowy przyniosą dalszą owocną współpracę.