Zebra CS60

Czy w Państwa sklepie przydałyby się bezprzewodowe skanery do inwentaryzacji towaru przy półkach oraz przewodowe skanery obsługiwane bez użycia rąk przy stanowiskach kasowych? A co, gdyby nie trzeba było używać innych skanerów do różnych zadań?

Przedstawiamy skaner towarzyszący z serii CS60, który za sprawą rewolucyjnej konstrukcji można w zależności od potrzeb z łatwością przestawiać na obsługę przewodową lub bezprzewodową, ręczną lub automatyczną. Jako bezprzewodowy skaner towarzyszący, CS60 jest na tyle mały, że można go zmieścić w kieszeni, i oferuje najnowsze osiągnięcia technologii mobilnej, takie jak bezprzewodowe ładowanie. W trybie skanera przewodowego kompaktowy CS60 umożliwia skanowanie przy stanowisku kasowym, kiosku samoobsługowym lub w innych zastosowaniach. Niezależnie od tego, czy początkowy zakup obejmować będzie model przewodowy czy bezprzewodowy, tryb pracy można zmienić w dowolnym momencie, co zapewnia niezrównaną ochronę inwestycji. Zyskujesz wiodącą wydajność skanowania firmy Zebra oraz wyjątkową technologię DataCapture DNATM i preferowane w branży narzędzia do zarządzania, które ułatwiają integrację i wdrażanie skanerów oraz zarządzanie nimi.

 ZASIĘG ODCZYTU: do 66 cm
OBSŁUGIWANE INTERFEJSY HOSTA: Certyfikat USB
OBSŁUGIWANA KLAWIATURA: Ponad 90 międzynarodowych układów klawiatury
WSKAŹNIKI DLA UŻYTKOWNIKA: Bezpośredni wskaźnik odczytu, diody LED sygnalizujące poprawny odczyt, sygnał dźwiękowy, sygnał dotykowy potwierdzający poprawny odczyt, pojemnościowy spust z funkcją dotykowego lub dźwiękowego potwierdzenia poprawnego odczytu, osobny wskaźnik naładowania baterii, osobna dioda LED do łącza Bluetooth
ODPORNOŚĆ NA UPADKI: Konstrukcja odporna na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,8 m (6,0 ft)
ZABIEZPIECZENIE PRZED
CZYNNIKAMI ŚRODOWISKOWYMI:
IP65
LICZBA ODCZYTÓW NA JEDNYM ŁADOWANIU BATERII: 13 tys. skanów
CZAS PRACY NA PEŁNYM NAŁADOWANIU: 18 godzin