Zebra TC56

Zebra TC56

 


Atrakcyjne wzornictwo w połączeniu z wydajnością, to cechy charakterystyczne tego dotykowego komputera marki Zebra. Trwała obudowa klasy przemysłowej, wygląd i sposób obsługi właściwy popularnym, mieszczącym się w kieszeni smartfonom klasy konsumenckiej oraz dostępne wyłącznie w urządzeniach Zebra funkcje klasy korporacyjnej i spełniająca potrzeby Twojej firmy moc, bezpieczeństwo i łatwość zarządzania sprawiają, że TC51/TC56 to komputery dotykowe, które po prostu nie mają sobie równych.

Błyskawicznie szybki 64-bitowy procesor sześciordzeniowy 1,8 GHz poradzi sobie z każdym oprogramowaniem potrzebnym Twoim pracownikom do pracy, od jednoczesnej obsługi kilku rozbudowanych graficznie, specjalistycznych aplikacji po funkcje telefonu stacjonarnego PBX. Otrzymasz lepszą wydajność i oszczędniejsze zużycie energii – procesor zużywa do 15% mniej energii, podczas gdy aplikacje działają do 5 razy szybciej. Natomiast obsługa systemu Marshmallow i dwóch następnych wersji systemu Android („N” oraz „O”) zapewnia doskonałą ochronę inwestycji w sprzęt.

Model TC56 wygląda jak smartfon, ale pracownicy mogą upuścić komputer do wody albo na beton, używać go w zakurzonych miejscach i innych nieprzyjaznych warunkach – i nadal być pewni niezawodnego działania.
Jednoczęściowa konstrukcja chroni dodatkowo urządzenie przed uderzeniami, zabezpieczając wrażliwe elementy elektroniczne. Natomiast szkło Corning Gorilla, z którego wykonany jest panel dotykowy i okno skanera, zapewnia maksymalną odporność na zarysowania i pękanie tym dwóm najbardziej delikatnym z komponentów urządzenia.

SPECYFIKACJA

PARAMETRY


AKCESORIA